Temat tygodnia
Sprawdźcie, jak zostać królem personal brandingu. Część 2.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Akademia Leona Kozminskiego

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Jesteśmy niepubliczną uczelnią akademicką. Uznawani jesteśmy za najlepszą w Europie Środkowo-Wschodniej szkołę biznesu szerokiego profilu.

 

Naszą misją jest kształcenie na studiach wyższych i rozwój na studiach podyplomowych młodego pokolenia rodzącej się polskiej klasy średniej: przedsiębiorców, menedżerów, prawników, finansistów i kadry administracyjnej. Od początku istnienia Uczelni wszystkie środki pozyskiwane od studentów i z innych źródeł przeznaczamy na realizację naszej misji oraz rozwój.

 

Zapewniamy naszym absolwentom konkurencyjność na międzynarodowym rynku pracy. Jako jedyni w tej części kontynentu posiadamy najbardziej prestiżową europejską akredytację EQUIS (European Quality Improvement System), nadawaną w wyniku długotrwałej i wszechstronnej oceny przez European Foundation for Management Development w Brukseli. Po raz pierwszy otrzymaliśmy  tę akredytację już w 1999 roku jako 16. uczelnia w Europie obok takich światowych liderów, jak London Business School, INSEAD w Fontainebleau  czy IMD w Lozannie.

 

Jesteśmy uczelnią międzynarodową. Prowadzimy studia zarówno po polsku, jak i po angielsku. Przywiązujemy ogromną wagę do nauczania języków obcych, wiedzy o świecie i kontaktów zagranicznych. Wykładają u nas najwybitniejsi uczeni  świata i liderzy globalnego biznesu. Współpracujemy stale z laureatami Nagrody Nobla. Obok Polaków edukację zdobywają u nas setki studentów zagranicznych. Naszym studentom zapewniamy możliwość odbycia części studiów w znakomitych uczelniach partnerskich, rozsianych po wszystkich kontynentach.

 

Mamy najlepsze kontakty z polskim i międzynarodowym biznesem, z wymiarem sprawiedliwości, z organami władzy państwowej i samorządowej oraz administracji. Odwiedzają nas regularnie przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ambasadorowie, najwyższego szczebla przedstawiciele organizacji międzynarodowych. Dlatego naszych absolwentów pracodawcy cenią i poszukują.

Jesteśmy uczelnią przyjazną studentom. Proponujemy znakomite warunki studiowania w nowoczesnych budynkach, świetną atmosferę, umiarkowane i stabilne opłaty za studia oraz szerokie możliwości uzyskiwania stypendiów.

Jesteśmy uznanym w kraju i na świecie ośrodkiem naukowym. Jako wyjątek wśród uczelni niepublicznych posiadamy pełnię praw akademickich. Nie tylko przekazujemy, także tworzymy najnowszą wiedzę. Dlatego u nas smakuje ona inaczej. Spróbuj!!!

 

Prof. zw. dr hab. Andrzej K. Koźmiński

 

Rektor

Członek Korespondent PAN

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Akademia Leona Kozminskiego