Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ExamTutor Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

ExamTutor.eu to edukacyjna platforma elektroniczna umożliwiająca kandydatom przygotowywanie do państwowych egzaminów zawodowych oraz ćwiczenie analitycznych testów rekrutacyjnych. W jednym miejscu zgromadziliśmy całą teorię wymaganą na egzaminach, ćwiczenia oraz zadania wraz z rozwiązaniami krok po kroku, które pozwolą kandydatom zdać wymagające testy oraz uzyskać licencję na pracę w zawodzie marzeń.
           
Na platformie ExamTutor zastosowaliśmy niespotykane dotąd, innowacyjne rozwiązania, takie jak np. inteligentny harmonogram odliczający czas do egzaminu i monitorujący postęp kandydata - mówiący mu na bieżąco czy jest już przygotowany oraz ile jeszcze musisz poświęcić czasu na naukę. Strona oferuje także nieskończenie wiele zadań treningowych generowanych przez specjalne algorytmy wg. popularnych na prawdziwych egzaminach schematów. Tylko na witrynie ExamTutor do dyspozycji użytkowników jest największa baza egzaminów próbnych.

 

Na stronie można znaleźć 6 pakietów kursów całkowicie online, przygotowujących do egzaminów na następujące stanowiska:

  • Doradca Inwestycyjny
  • Biegły Rewident
  • Makler
  • Doradca Podatkowy
  • Aktuariusz
  • Testy Rekrutacyjne.

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ExamTutor Sp. z o.o.
ul. Żurawia 43/5
00-680 Warszawa