Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Szkoła Controllingu Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Szkoła Controllingu została założona w 1993 roku jako placówka wyspecjalizowana w obsłudze przedsiębiorstw i instytucji dostrzegających w doskonaleniu procesów zarządzania istotny czynnik decydujący o ich rozwoju.

W ciągu 20 lat stała się partnerem firm skłonnych szans na przyszłość upatrywać w silnej orientacji swoich działań na rynek i na cele, w tym odnoszące się do rentowności i kondycji finansowej. Współpracuje z podmiotami zdecydowanymi na wprowadzanie rozwiązań zapewniających lepsze wykorzystanie czasu i kwalifikacji własnych zespołów oraz wyższą produktywność zasobów.Działa na rynku firm i instytucji przekonanych o potrzebie wspierania podejmowanych wysiłków nowoczesnymi instrumentami controllingu:
  • zdeterminowanych zdecentralizować zarządzanie
  • zastąpić ad hoc podejmowane decyzje programami działań budowanymi w procesach planowania
  • tworzonych przy wsparciu, zamiast intuicji, systematycznych i wiarygodnych informacji udostępnianych przez rachunkowość zarządczą.

Oferta Szkoły Controllingu obejmuje:
  • szkolenia otwarte i dedykowane, prowadzone według programów przygotowanych indywidualnie dla różnych adresatów: controllerów oraz kadry kierowniczej, rozwijających ich wiedzę i umiejętności wymagane w systemach zarządzania stosujących controlling
  • doradztwo w zakresie zarządzania
  • wdrożenia controllingu.

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
ul. Narutowicza 16
40-850 Katowice