Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-27
Specjalista ds. Kontrolingu (m/f)
Nr ref. 33638_MP_PL
Oława, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC

Oława33638_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku.
Oferujemy
  • Interesująca praca w międzynarodowym koncernie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Premia roczna uzależniona od osiągniętych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Praca w ambitnym, kompetentnym zawodowo zespole,
  • Niezbędne do pracy narzędzia.
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i informacji pomocniczych, komentarzy i analiz wariancji
  • Odpowiedzialność za opracowanie analizy trendów, nowych raportów i przeróbek istniejących procesów w celu dodania dodatkowej funkcjonalności i efektywności w Zespole Planowania Finansowego i Analiz (OEE, raporty inwentaryzacyjne, KPI i ect.)
  • Interpretacja miesięcznego rachunku zysków i strat na podstawie COPA i PCA w podziale na jednostki biznesowych
  • Przygotowywanie informacji zarządczych dla zespołów biznesowych
  • Aktywny udział w procesie budżetowania / prognozowania
  • Współpraca z finansowymi partnerami biznesowymi w celu określenia i podkreślenia ryzyka i możliwości w całym procesie prognozowania
  • Wspieranie wdrażania kluczowych zasad i procedur finansowych Grupy
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe - kierunek Ekonomia/Zarządzanie lub pokrewne
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku
  • doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym
  • umiejętność tworzenia prognoz finansowych, myślenie analityczne
  • umiejętność konstruktywnego wnioskowania z analizowanych danych
  • rzetelność, dokładność, odpowiedzialność
  • umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista