Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-17
Płońsk, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta
Ekspert ds. produktów firmowych i hipotecznych
miejsce pracy: Płońsk

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w branży finansowej
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem
  • kreatywność w sprzedaży
  • zorientowanie na sukces
  • zaangażowanie w realizację celów oraz współpraca w zespole
  • konsekwencja i samodzielność w działaniu
  • min. średnie wykształcenie

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientem
  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy
  • oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy
  • reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

Budowanie biznesu
z jedną z najlepszych
firm pośrednictw
finansowego
Unikalny model
współpracy
Dostęp do pełnej
gamy produktów
kredytowych
Wdrożenie
i wsparcie
procesowe
Szkolenia
Pakiet
Medicover
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Poziom stanowiska
Specjalista