Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
Księgowość, BPO/SSC

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Kostrzyn nad Odrą33890_MP_PL

Przyszłym pracodawcą jest spółka o uznanej pozycji rynkowej, wchodząca w skład międzynarodowego holdingu. W związku z rozwojem grupy oraz wpływem na procesy w spółce poszukiwana jest osoba o wysokich kwalifikacjach, która obejmie pozycję Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.
Oferujemy
  • Pakiet benefitów poza płacowych
  • Udział w międzynarodowych projektach grupowych
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
Opis stanowiska
  • Zarządzanie zespołem księgowym (>5 osób)
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Delegowanie zadań
  • Raportowanie do Dyrektora Finansowego
  • Odpowiedzialność za podatki VAT i CIT
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych na potrzeby grupy
  • Wdrożenie sprawozdawczości wg. IFRS
Profil kandydata
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej 2 letni staż zawodowy na pozycji Głównego Księgowego / Głównej Księgowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość procesów księgowych w spółkach produkcyjnych
  • Praca na systemie ERP SAP

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista