Deloitte
Data aktualizacji: 2019-12-06
Kraków, małopolskie
Audyt, Konsulting
angielski

Kogo szukamy

Jeśli:

  • Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zaawansowanych funkcji Excela
  • Programujesz lub po prostu chcesz się nauczyć programowania w Excel VBA
  • Posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś na ostatnim roku studiów
  • Posiadasz umiejętności analityczne i szybko się uczysz
  • Jesteś osobą dokładną i odpowiedzialną
  • Lubisz pracować w zespole
  • Posługujesz się językiem angielskim

     …dołącz do Deloitte!

3+
Rok studiów
Dyplom licencjata
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Word
MS Word
MS Excel
MS Excel
VBA
VBA
MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

Jako Praktykant w Zespole Audit Advisory będziesz częścią zespołu projektowego tworzącego nieskomplikowane narzędzia informatyczne. Twoim zdaniem będzie programowanie w Excel.

Co oferujemy

  • Realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku
  • Szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności w ramach Deloitte Learning Academy
  • Różnorodny, młody i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę
  • Ludzie, z którymi chce się pracować
  • Spotkania integracyjne
  • Darmowa wypożyczalnia rowerów
  • Praca z największymi markami
  • Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Karta Multisport
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jako Zespół Audit Audiory tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy :)

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office VBA