Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-09-30
Senior HR System & Data Analyst
Nr ref. 190516/5415
Warszawa, mazowieckie
IT, Analiza, Human Resources
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, jednego z największych producentów narzędzi na świecie (Fortune 500), szukamy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • praca z systemem HRIS (Oracle PeopleSoft),
  • zapewnienie integralności danych w systemach,
  • opracowywanie i proponowanie  zmian w systemie, aby poprawić skuteczność,
  • współpracowanie z ekspertami i lokalnymi zespołami HR w celu zbierania i zestawiania danych,
  • przygotowanie regularnych raportów dla pulpitów, analiz danych, kontroli jakości,
  • tworzenie i utrzymywanie aktualnych standardowych procedur operacyjnych i biblioteki raportów HRIR,
  • udział w projektach HRIS, odgrywając funkcjonalną rolę,
  • wsparcie i szkolenie w zakresie wewnętrznych narzędzi i procedur informatycznych HR.
Wymagania:
  • znajomość funkcjonalna systemów : Oracle HCM / PeopleSoft 9.2 HCM,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z systemem HRIS,
  • uczestnictwo w  projektach HRIS z perspektywy funkcjonalnej,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu metodologii ITIL,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość SQL -  będzie atutem.
Oferta obejmuje:
  • nowe biuro przy Rondzie Daszyńskiego,
  • praca w międzynarodowej firmie, dająca dobrą możliwość rozwijania umiejętności zawodowych i znajomości języków obcych,
  • ambitne i motywujące wyzwania,
  • umowa o pracę,
  • opieka medyczna, karty Multibenefit lub Edenred,
  • pakiet powitalny.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Zdolności analityczne SQL