Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-28
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Katowice, Lublin, Warszawa, Kraków

Regional Finance & Business Controller

Warszawa34434_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży urządzeń medycznych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Stanowisko o dużej autonomii działania i kompleksowym spojrzeniu na firmę
  • Możliwość udziału w projektach grupowych na szczeblu regionalnym
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
Opis stanowiska
  • Nadzór nad wszystkimi procesami finansowymi i analitycznymi dla spółki polskiej
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie procesu budżetowania, prognozowania finansowego oraz analizę odchyleń
  • Okresowe raportowanie wyników (grupowe oraz statutowe)
  • Pełnienie funkcji partnera biznesowego dla Sales / Business Unit Managerów
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Analiza marżowości i rentowności klientów oraz grup produktowych
  • Ocena efektywności nowych inwestycji np. wdrożenia nowych produktów
  • Udział w zarządzaniu systemami kontroli wewnętrznych
  • Nadzorowanie pracy Starszego Analityka Biznesowego
  • Koordynacja projektów międzynarodowych - raportowanie regionalne, wdrażanie nowych narzędzi oraz poprawek, koordynacja procesu budżetowania
  • Udział w projektach pricingowych oraz współpraca z kontrolingiem centralnym
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Min. 5 lat doświadczenia w kontrolingu finansowym oraz biznesowym w międzynarodowej firmie (w tym we współpracy z działami komercyjnymi)
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (C1)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz SAP (mile widziane)
  • Umiejętność powiązania decyzji biznesowych z ich rezultatem finansowym
  • Nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym
  • Samodzielność, wysokie umiejętności koordynacyjne i interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Excel