Temat tygodnia
Temat przybliżają: Piotr Morawski i Denis Bujanowski, członkowie zespołu Transfer Agency w Brown Brothers Harriman.
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-11-08
Dyrektor Zarzadzajacy
Nr ref. 34559_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-11-08 Aplikuj

Wrocław34559_MP_PL

Naszym Klientem jest nowoczesna Organizacja z branzy nowych technologi działająca w sektorze usługowym.
Oferujemy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dużą autonomię działania
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za całość operacji od fazy start up: tworzenie strategii, wdrożenie, egzekucję, rozwój biznesu
  • Kreowanie krótko- i długoterminowej strategii rozwoju firmy
  • Właściwe wdrożenie procesów IT związanych z biznesem
  • Zarządzanie operacjami, inwestycjami, analizami finansowymi, marketingiem, ryzkiem oraz rozwojem biznesu
  • Budowa, zarządzanie i rozwijanie kompetencji pozostałych członków zespołu
  • Monitorowanie i kontrola realizacji KPI (w tym ROI)
  • Badanie i monitorowanie działań konkurencji, wykazywanie obszarów poprawy oraz wdrażanie wzorcowych rozwiązań rynkowych
  • Opracowywanie budżetów i kontrola nad nimi
  • Zarządzanie cash-flow, ocena projektów inwestycyjnych, symulacje finansowe
  • Zapewnienie płynności finansowej
  • Raportowanie do Zarządu firmy.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze finansów
  • Doświadczenie w rozwijaniu projektów od fazy start up
  • Doświadczenie w rynku e-commerce, wdrażaniu aplikacji i systemów klasy ERP
  • Umiejętności przywódcze i doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za wdrażanie projektów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Ponadprzeciętna proaktywność, samodzielność, umiejętność strategicznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji w zmieniających się warunkach biznesowych
  • Przedsiębiorczość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców