mFinanse S.A.
Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej
Nr ref. Spec_Kontrola_07.2019
Łódź, łódzkie
Bankowość, Kontroling

Od nas dostaniesz:

Prywatną opiekę
medyczną
Kartę
sportową
Atrakcyjne
miejsce pracy
w Centrum Łodz
Swobodny
dress code
Możliwość
rozwoju w
ramach Grupy
mBanku
Pyszną kawę
i owoce
Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: Spec_Kontrola_07.2019

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarach zarządzania ryzykiem, kontroli, audytu wewnętrznego lub compliance
  • znajomość standardów i metodologii kontroli wewnętrznej
  • znajomość Prawa Bankowego, RODO, Ustawy o Kredycie Konsumenckim, Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami
  • umiejętności analityczne
  • dociekliwość w prowadzeniu czynności kontrolnych i dokładność w opisywaniu zidentyfikowanych zjawisk
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju
  • poparta doświadczeniem znajomość standardów i metodologii kontroli wewnętrznej
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do odbywania częstych podróży na terenie kraju
  • znajomość języka angielskiego

Twoje zadania:

  • prowadzenie kontroli w sieci sprzedaży i centrali zgodnie z wytycznymi Spółki
  • sporządzanie protokołów i sprawozdań pokontrolnych
  • identyfikacja i ocena ryzyka występującego w kontrolowanych obszarach
  • wydawania rekomendacji o charakterze naprawczym i prewencyjnym
  • stała weryfikacja jakości i terminowości realizacji zaleceń pokontrolnych
  • ocena obowiązujących procedur w kontrolowanych obszarach
  • identyfikacja i analiza ryzyka występującego w kontrolowanych obszarach

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub na umowę o pracy

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista