Temat tygodnia
- zobaczcie, co zrobić, żeby handlować na największych rynkach świata, nie inwestując własnych pieniędzy.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Schwarte Group
Data aktualizacji: 2019-08-26
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Księgowość
niemiecki
Data aktualizacji: 2019-08-26
SCHWARTE GROUP jest dachem marek SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczarskiego, farmaceutycznego/kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Nasze usługi obejmują doradztwo/planowanie, projektowanie i produkcję indywidualnych rozwiązań.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do naszego zakładu na stanowisko:
Księgowa z językiem niemieckim
Olsztyn

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie    i piśmie
 • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:  ekonomia, rachunkowość)
 • bardzo dobra znajomość i umiejętność praktycznego stosowania zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
 • skuteczność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
 • zdolność analitycznego myślenia, kojarzenia faktów i formułowania wniosków
 • umiejętność budowania pozytywnych relacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
 • dekretacja i księgowanie dokumentów magazynowych, kosztowych,
 • księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
 • uzgadnianie sald, w tym intercompany
 • aktywne uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca oraz roku
 • rozliczanie kosztów podróży pracowników
 • sprawozdania do urzędu statystycznego

OFERUJEMY:

 • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • pracę w doświadczonym zespole
 • współpracę w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

BRZMI CIEKAWIE?

Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj" na dole strony.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Schwarte Group Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Obrońców Tobruku 3A, 10-092 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@schwarte-group.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 24 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem praca@schwarte-group.com.

ZGODA:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Schwarte Group Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.