Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-25
Samodzielna księgowa (M/K)
Nr ref. 34699_MP_PL
Świdnica, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Świdnica34699_MP_PL

Zagraniczna firma produkcyjna.
Oferujemy
  • Pakiet benefitów (w tym Multisport; opieka medyczna)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet szkoleń
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Przygotowywanie rocznych sprawozdzań finansowych
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z audytem zewnętrznym
  • Tworzenie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK
  • Księgowanie środków trwałych
  • Kontrola i nadzór wydatków służbowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - ekonomiczne
  • Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze księgowości
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Zaawansowany poziom komunikacji w j. Angielskim zarówno w mowie jak i piśmie
  • Umiejętność dobrej organizacji
  • Samodzielność i sumienność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista