Deloitte
Data aktualizacji: 2019-10-26
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Dołącz do naszego zespołu Administracji w Kancelarii Deloitte Legal. Razem tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym.

Jeśli jesteś osobą
  • posiadającą doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym - minimum 2 lata
  • odznaczającą się doskonałą organizacją pracy i wysoką kulturą osobistą
  • ambitną, nastawioną na pracę w zespole
  • o dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office
  • o zdolnościach analitycznych

* doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem

... #postawkropkę z Deloitte!
Dyplom licencjata
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS PowerPoint
MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

 Jakie będą Twoje obowiązki?
  • wspieranie kadry zarządzającej w bieżących działaniach, zarządzanie kalendarzem spotkań
  • obsługa bieżącej korespondencji
  • organizacja konferencji, spotkań i podróży służbowych
  • wstępne przygotowywanie i formatowanie dla przełożonych prezentacji, ofert, umów, raportów
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w zespole
  • rozliczanie wydatków służbowych

Co oferujemy

Co zyskujesz?

Rozwój kompetencji miękkich: współpraca, zarządzanie czasem, umiejętności prezentacji i perswazji, optymizm oraz przedsiębiorczość w działaniu. Zadbamy o to, abyś rozwinął/ła swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent. Możliwość pracy nad projektami istotnymi z punktu widzenia gospodarki i społeczeństwa.
Ludzie z którymi chce się pracować
Deloitte Adventure Team
Spotkania integracyjne
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Karta Multisport
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Kreatywne środowisko pracy
Możliwość pracy z domu
Czasoumilacze
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Prywatna opieka medyczna
Masaż w biurze
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Wewnętrzny program rozwoju kariery
Praca z największymi markami
Atrakcyjne wynagrodzenie

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. posiada sieć biur w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Szczecinie. Jesteśmy częścią środkowoeuropejskiej sieci stowarzyszonych z Deloitte kancelarii prawniczych Deloitte Legal, liczącej ponad 1000 prawników w Europie, z czego ponad 200 w Europie Centralnej, z głównymi biurami w Pradze, Bratysławie, Budapeszcie, Bukareszcie oraz Warszawie. W Polsce na rzecz naszych Klientów stale pracuje zespół ponad 90 prawników, z których większość to radcy prawni i adwokaci.