Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-05
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2020-07-05 Aplikuj

Project (Financial) Controller


Warszawa34797_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, znanej, stabilnej i rozwijającej się spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Project (Financial) Controller do siedziby w centrum Warszawy.
What's on Offer
Nasz Klient oferuję pracę w stabilnym i doświadczonym zespole, możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, pracę w centrum Warszawy, bardzo dobrą atmosferę pracy.
Job Description
* Przygotowywanie, aktualizowanie i rozwijanie modeli finansowych, zestawień, prognoz i raportów według zapotrzebowania w tym raportowanie wg standardów grupowych (IFRS). * Tworzenie oraz aktualizacja budżetów, forecastu, planu wieloletniego, analiza odchyleń w trakcie prowadzenia inwestycji przez Spółkę, stała kontrola i analiza informacji finansowej oraz raportowanie. * Bieżąca współpraca z działem finansowym spółki matki w/s raportów ad-hoc. * Dostarczanie informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji. * Pełen nadzór od strony finansowej nad wyznaczonymi przez Zarząd Spółki projektami. * Raportowanie do banków, monitorowanie przestrzegania umów bankowych. * Utrzymywanie kontaktów z bankami, spółkami holdingowymi, działami księgowymi kontrahentów oraz doradcami Spółki w sprawach związanych z pełnionymi obowiązkami i zadaniami. * Monitorowanie niefinansowych parametrów działalności operacyjnej. * Podejmowanie decyzji w swoim obszarze działania i branie za nie odpowiedzialność. * Odpowiedzialność za wyniki merytoryczne w obszarze koordynowanych przez siebie prac. * Rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych. * Aktywny udział w procesie audytu oraz przygotowania sprawozdań finansowych. * Aktywny udział w procesach zakupu/sprzedaży projektów inwestycyjnych.
The Successful Applicant
* Wykształcenie wyższe z zakresu: finansów lub ekonomii/nauk ścisłych. * Certyfikat ACCA, CFA lub CIMA, lub w trakcie uprawnień na ostatnich etapach bardzo mile widziany. * 4-cio letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu, bądź w jednej z firm B4 (znajomość branży nieruchomości oczekiwana) * Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej, * Rozumienie procesów biznesowych, * Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, * Biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel (VBA będzie dodatkowym atutem), * Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, * Dokładność, odpowiedzialność systematyczność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców