Temat tygodnia
Zatrudnienie, wynagrodzenia, inwestycje i aktualne oferty pracy.
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-09-18
Digital HR Specialist
Nr ref. 34865_MP_PL
Bielany Wrocławskie
BPO/SSC, Human Resources
Data aktualizacji: 2020-09-18 Aplikuj

Bielany Wrocławskie34865_MP_PL

Dla naszego klienta, który jest globalną firmą z kapitałem amerykańskim i wieloletnim stażem na rynku amerykańskim i europejskim poszukujemy osoby na stanowisko HR Digital Specialist. Zatrudniona osoba będzie współpracowała z międzynarodowym teamem zlokalizowanym w Polsce i Kandzie.
Oferujemy
* Atrakcyjne wynagrodzenie * Możliwość pracy w międzynarodowym zespole * Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Opis stanowiska
* Współpraca z działami HR w celu wsparcia technicznego w zakresie systemów HR i powiązanych procesów * Administracja oraz doskonalenie systemów HRowych * Współpraca z partnerami IT z perspektywy doskonalenia aplikacji oraz zarządzania awariami * Podejmowanie inicjatywy związanej z aktualizacją systemu w celu zapewnienia stabilności i aktualności systemu
Profil kandydata
* 3 lata doświadczenia na stanowisku HR Technology lub analityka * Wykształcenie wyższe na kierunku HR/IT lub adekwatne doświadczenie * Znajomość programu ServiceNow * Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne * Bardzo dobry angielski

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców