Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-14
Księgowa- umowa na zastępstwo
Nr ref. 34871_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa34871_MP_PL

Siedziba firmy znajduje się przy stacji Metra. Firma, dla której szukam Kandydatów dba o rozwój zawodowy oraz kompetencyjny pracowników oferując szkolenia oraz programy rozwojowe. Moim Klientem jest firma, która gwarantuje pracownikom bogaty pakiet benefitów oraz konkurencyjne wynagrodzenie. W celu uzupełnienia wewnętrznego zespołu księgowego poszukuję osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.
Oferujemy
* Praca w dogodnej lokalizacji * Wsparcie inicjatyw sportowych oraz kulturalnych * Owoce * Opieka medyczna * Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin * Dofinansowanie do Multisport * Inne
Opis stanowiska
* Księgowanie faktur kosztowych oraz przychodowych * Prowadzenie ewidencji środków trwałych * Rozliczanie delegacji oraz wydatków pracowniczych * Uzgadnianie sald kont księgowych * Udział w zamknięciu miesiąca, kwartału, roku * Raportowanie do Głównej Księgowej * Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych * Udział w telekonferencjach grupowych w języku angielskim * Praca w programie ERP: SAP
Profil kandydata
* Minimum 2 letnie doświadczenie księgowe * Mile widziane doświadczenie zdobyte w renomowanych biurach rachunkowych * Wymagana conajmniej dobra znajomość języka angielskiego * Znajomość przepisów prawa podatkowego * Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, księgowość, pokrewne) * Bardzo dobra znajomość Excela * Samodzielność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista