Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-21
Samodzielna Księgowa
Nr ref. 35040_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa35040_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne biuro niedaleko Centrum Warszawy
  • Udział w wielu projektach oraz wpływ na kształtowanie procesów
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR oraz MSR/MSSF
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Prowadzenie pełnej księgowości podległych spółek
  • Udział w procesie budżetowania i planowania finansowego
  • Przygotowanie raportów zarządczych
  • Wsparcie we wdrożeniu systemu księgowego
  • Współpraca z bankami, audytorami, prawnikami oraz instytuacjami zewnętrznymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości - preferowanie w międzynarodowej firmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komfortową komunikację
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Mile wdziana znajomość MSR/MSSF
  • Znajomość branży nieruchomości komercyjnych oraz systemu SAP będą dużym atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista