Michael Page
Data aktualizacji: 2019-12-30
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Warszawa35041_MP_PL

Dla naszego Klienta - międzynarodowej spółki, właściciela nieruchomości komercyjnych poszukujemy osoby na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia roczna
  • Nowoczesne biuro niedaleko Centrum Warszawy
  • Udział w wielu projektach oraz wpływ na kształtowanie procesów
Opis stanowiska
  • Księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych
  • Rozliczanie delegacji i wydatków służbowych
  • Analiza i uzgodnienia kont
  • Odpowiedzialność za przygotowanie płatności
  • Wsparcie zespołu finansowego w zakresie obsługi należności
  • Udział w wewnętrznych projektach firmowych (wdrożenia systemów, kształtowanie procesów)
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - Finanse i Rachunkowość (lub w trakcie studiów)
  • Min. 1 rok doświadczenia w księgowości, preferowanie w międzynarodowej firmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającą komunikację słowną i pisemną (min. B2)
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie SAP
  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista