Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-05-22
Młodszy/a Księgowy/a
Nr ref. 190690/5572
Kraków, małopolskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży usługowej obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • opisywanie dokumentów,
  • przygotowywanie raportów dla Klientów pod kierunkiem Księgowej,
  • zlecone prace biurowe.
Wymagania:
  • wykształcenie księgowe,
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości,
  • wiedza z zakresu księgowania faktur zakupu i sprzedaży,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
  • doświadczenie w pracy w burze rachunkowym lub firmie outsourcingowej,
  • doświadczenie w pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
Oferta obejmuje:
  • współpracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwości nauki zawodu i rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole doświadczonych specjalistów.