Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-24
Cybersecurity Specialist
Nr ref. 35252_MP_PL
Aplikuj
Katowice, śląskie
IT, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2020-03-24 Aplikuj

Cybersecurity Specialist


Katowice35252_MP_PL

Naszym Klientem jest globalna firma z kapitałem chińskim oferująca rozwiązania technologiczne dla szeroko pojętej branży turystycznej. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko specjalistyczne dotyczące cyberbezpieczeństwa, która będzie pracowała w modelu Agile.
Oferujemy
* Pracę w globalnej firmie o ugruntowanej pozycji, * Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B, * Atrakcyjne wynagrodzenie, * Pakiet benefitów, w tym lekcje języka angielskiego w trakcie godzin pracy.
Opis stanowiska
* Monitorowanie systemów bezpieczeństwa IT, * Wykrywanie zagrożeń w różnych systemach informatycznych, w infrastrukturze sieciowej i chmurowej na całym świecie, * Tworzenie scenariuszy monitorowania bezpieczeństwa IT, * Analiza zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa, * Identyfikacja nietypowych zdarzeń, nadawanie priorytetów incydentom zgodnie z wymaganiami biznesowymi, * Analizowanie zabezpieczeń technicznych dostępnych na rynku, * Szerzenie wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa wewnątrz organizacji.
Profil kandydata
* Wiedza poparta doświadczeniem z zakresu cyberbezpieczeństwa / bezpieczeństwa IT, * Nastawienie na podnoszenie kompetencji związanych z bezpieczeństwem IT, * Umiejętność pracy w zespole, * Bardzo dobry język angielski, * Umiejętność pracy pod presją czasu, * Dostępność do pracy zmianowej 24/7. Mile widziane: * Doświadczenie w monitorowaniu bezpieczeństwa IT, operacjach SOC, * Znajomość rozwiązań wspierających monitorowanie bezpieczeństwa, * Znajomość standardów i procedur dotyczących bezpieczeństwa IT, * Dobra znajomości systemów operacyjnych: Windows i Linux, * Znajomość rozwiązań bezpieczeństwa w chmurze.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców