Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-27
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
angielski

Pricing Analyst / Revenue Management

Warszawa35044_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży handlu detalicznego.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów strategicznych
  • Pakiet benefitów
  • Nowoczesne biuro
  • Dobrze zgrany, nastawiony na współpracę i efekty zespół
Opis stanowiska
  • Udział w tworzeniu polityki cenowej spółki (strategia i procesy we wszystkich kanałach sprzedaży)
  • Odpowiedzialność za kontrolę oraz zarządzanie cenami
  • Analiza marżowości grup produktowych, przygotowywanie raportów i prezentacji
  • Planowanie oraz wdrażanie akcji promocyjnych
  • Monitorowanie konkurencji, analiza rynku oraz trendów cenowych
  • Tworzenie nowych narzędzi analitycznych i raportowych
  • Koordynacja współpracy pomiędzy działami sprzedaży, marketingu i finansami
  • Podejmowanie innych działań ukierunkowanych na maksymalizację marży oraz przychodów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - Zarządzanie, Finanse, Metody Ilościowe lub pokrewne
  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze zarządzania przychodami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2+)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Visual Basic
  • Doświadczenie w branży handlu detalicznego lub spółce FMCG będzie dużym atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel
Specjalista
Języki
angielski
MS Excel