Michael Page
Data aktualizacji: 2019-12-05
Tax Coordinator
Nr ref. 35430_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski

Warszawa35430_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka handlowa o dużej różnorodności biznesu.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Udział w strategicznych projektach
  • Szerokie możliwości rozwoju w globalnej organizacji
Opis stanowiska
  • Nadzorowanie procesu kalkulacji wszystkich podatków bezpośrednich
  • Koordynacja przygotowania danych do dokumentacji cen transferowych
  • Udział w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych - opiniowanie nowych projektów oraz umów z perspektywy ryzyka podatkowego, ścisła współpraca z biznesem
  • Monitorowanie zmian podatkowych oraz ocena ich wpływu na spółkę
  • Uczestniczenie w procesach fuzji i przejęć - due diligence
  • Wprowadzanie optymalizacji procesowych, przygotowywanie instrukcji i procedur
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla zespołu księgowości oraz managmentu
  • Prowadzenie audytów podatkowych
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami doradczymi i kancelariami prawnymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - Finanse i Rachunkowość, Prawo
  • Min. 4-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze podatków
  • Doświadczenie w spółkach doradczych lub dużej kancelarii podatkowej - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem: CIT, podatek u źródła, ceny transferowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną biznesową komunikację
  • Wysokie umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne
  • Inicjatywa, umiejętność podejmowania ważnych decyzji

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski