Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-30
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Senior Business Controller - Real Estate Development

Warszawa35130_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Nowoczesne biuro
  • Realny wpływ na decyzje biznesowe
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za kontroling oraz raportowanie wszystkich projektów deweloperskich: budowa nowych nieruchomości, rozbudowy oraz modernizacje istniejących obiektów
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz prognozowania finansowego
  • Monitorowanie wyników oraz analiza powstałych odchyleń od zakładanego planu
  • Modelowanie finansowe oraz ocena rentowności nowych inwestycji
  • Przygotowywanie prezentacji oraz memorandów inwestycyjnych
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem
  • Optymalizacja istniejących procesów
  • Rozwój narzędzi analitycznych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - Finanse i Rachunkowość / Ekonomia
  • Min. 5-7 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w kontrolingu spółki z sektora nieruchomości (preferowanie w firmie deweloperskiej)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • Biegła znajomość MS Excel (VBA będzie atutem)
  • Umiejętność współpracy z Zarządem
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy
  • Wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski