Coroplast Harness Technology
Data aktualizacji: 2019-10-28
Strzelce Opolskie, opolskie
Księgowość
angielski, niemiecki
Samodzielna Księgowa
Do prężnie rozwijającego się zakładu w Strzelcach Opolskich poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres zadań

  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych,
  • Bieżące i terminowe wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu SAP,
  • Rozliczanie zakupów materiałowych oraz uzgadnianie stanów magazynowych,
  • Kontrola poprawności rozrachunków z dostawcami,
  • Sporządzanie sprawozdań GUS,
  • Wsparcie procesu zamknięcia okresu oraz przygotowanie zweryfikowanych danych do sporządzania deklaracji CIT, VAT, WHT,
  • Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych oraz przygotowanie odpowiednich rekomendacji w tym zakresie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilny system wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Ambitne zadania w dynamicznym środowisku,
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.

Profil kandydata

  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej (mile widziane w dużej firmie produkcyjnej),
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • Znajomość MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Mile widziana znajomość programu SAP.
Zainteresowane osoby proszone są o złożenie CV bezpośrednio
w Dziale Zasobów Ludzkich,
Strzelce Opolskie, Ciepłownicza 8, 47-100 lub przesłanie aplikacji drogą mailową poprzez przycisk "Aplikuj"
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
SAP MS Office
Specjalista