Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-05-06
Administrator Windows
Nr ref. 190817/5684
Warszawa, mazowieckie
IT, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej, szukamy osoby na stanowisko Administratora Windows, która dołączy do zespołu IT Corporate i wraz z doświadczonym teamem będzie wspierać, rozwijać i utrzymywać systemy wewnętrzne oraz zewnętrzne organizacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • administracja oraz stałe doskonalenie aplikacji i infrastruktury firmy,
  • bieżąca obsługa techniczna i wsparcie w sytuacji pojawiających się problemów technicznych,
  • tworzenie nowych rozwiązań automatyzacyjnych w celu optymalizacji działania Office 365 i Azure,
  • zarządzanie maszynami wirtualnymi,
  • monitorowanie i zapewnienie ciągłego działania aplikacji.
Wymagania:
  • wcześniejsze doświadczenie w roli Administratora przez minimum 3 lata,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym rozproszonym zespole specjalistów (minimum na poziomie B2),
  • doświadczenie w pracy z Windows Server, Active Directory, Exchange, Hyper-V, Azure, MS SQL, MySQL, Skype for Business,
  • zrozumienie automatyzacji środowiska IT poprzez umiejętność odczytania skryptów (Powershell, Bash, Python),
  • mile widziane doświadczenie i umiejętność pracy z systemami Linux,
  • zrozumienie metodyki ITIL oraz tego, w jaki sposób powinna funkcjonować globalna organizacja z obszaru technologii,
  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w dużym, zróżnicowanym kulturowo środowisku,
  • doskonałe umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i uczenia się,
  • samodzielność, zdolność planowania pracy i zarządzania priorytetami.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w globalnej firmie technologicznej w dowolnej formie: umowa o pracę lub kontrakt b2b,
  • możliwości rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, dodatek urlopowy, bezpłatny dzień urodzin, dostęp do platformy edukacyjnej,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy z domu,
  • nowe, dobrze skomunikowane biuro, bezpłatny parking dla samochodów i rowerów.

Poziom stanowiska
Specjalista