Małopolski Instytut Studiów Podatkowych
Data aktualizacji: 2019-11-07
Kraków, małopolskie
Księgowość
Dyrektor działu outsourcingu księgowości

Jesteśmy spółką doradztwa prawno – podatkowego, której celem jest dostarczanie Klientom sprawdzonej i użytecznej wiedzy oraz wspieranie ich w podejmowaniu najbardziej trafnych decyzji. Od roku 2000, tj. od momentu powstania, najważniejszym dla nas zadaniem jest budowanie relacji opartych na zaufaniu, wynikającym z kompleksowego spojrzenia i myślenia długą perspektywą skutków prawno- finansowych. Zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów, stąd wierzymy w partnerskie relacje, dzięki którym możemy w pełni zrozumieć stawiane przed nami zadania oraz budować kompleksowe rozwiązania. Współpracujemy w zakresie usług rewidenckich z innymi spółkami Grupy Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy.

Więcej informacji o nas znajdziesz na www.misp-modzelewski.pl

Aktualnie do naszego zespołu ekspertów poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Nadzór nad działem usług księgowych
  • Współpraca w zakresie badania sprawozdań finansowych w ramach Grupy ISP

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Uprawnienia biegłego rewidenta
  • Znajomość programu ERP OPTIMA
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Terminowość, dokładność i skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w księgowości
  • Zdolności analityczne
  • Uprawnienia doradcy podatkowego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat (możliwość innych elastycznych form zatrudnienia)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole samodzielnych księgowych radców prawnych i doradców podatkowych
  • Bieżący kontakt z radcami prawnymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami
  • Możliwość szybkiego awansu zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Pakiet socjalny - OKsystem
  • Bogata oferta szkoleń twardych oraz miękkich umiejętności
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami w celu uzgodnienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.l

Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor