Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-05-29
ABAP Developer
Nr ref. 190829/5711
Wrocław, dolnośląskie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków
Goldman Recruitment is a leading Polish consulting company specializing in recruitment using Search & Selection and Executive Search methods. Our ambition is to provide the highest level of service, ahead of the market and creating a new standard in the personal consulting industry.

www.goldmanrecruitment.pl

The Enterprise Development & Integration (ED&I) poszukujemy programistów ABAP do opracowywania i wspierania obiektów WRICEF dla SAP Global Instance. To stanowisko wymaga praktycznej znajomości języka programowania ABAP, a także umiejętności pracy w zespołach międzyfunkcyjnych.

Work place: Wrocław
Ref. no 190829/5711

Opis stanowiska:
  • współpraca z zespołami procesowymi i właścicielami systemów, zrozumienie wymagań w celu opracowania specyfikacji technicznych,
  • projektowanie rozwiązań zgodnie ze standardowymi zasadami i konwencjami projektowania,
  • przestrzeganie najlepszych praktyk we wszystkich aspektach rozwoju ABAP,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • badanie problemów -  OSS i SCN i rozwiązywanie problemów, zapewnianie w odpowiednim czasie odpowiedzi i rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • praca w ramach ograniczeń związanych z planowaniem projektu, odpowiednie przekazywanie wszelkich zidentyfikowanych ryzyk i problemów związanych z projektem do dostawcy / kierownika projektu i dostarczanie danych wejściowych do procesu kontroli zmian,
  • wykonanie procedur i scenariuszy testów jednostkowych w celu zapewnienia spełnienia wymagań,
  • wspieranie zespołów operacyjnych podczas faz UAT i wdrażania,
  • udział w spotkaniach kryzysowych z międzyfunkcyjnym zespołem IT, aby rozwiązać krytyczne problemy z aplikacjami,
  • pomoc w regularnych przeglądach i analizach danych zarządzania incydentami w celu uwypuklenia przyczyn częstych awarii lub znacznych awarii i zasugerowania działań zapobiegawczych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w globalnym środowisku SAP Certified Development Professional - ABAP z SAP NetWeaver 7.0 lub nowszym,
  • umiejętności techniczne we wszystkich obszarach środowiska roboczego ABAP, w tym raportowanie, ALV, BAPIs, rozszerzenia (BADIs, User Exits, Enhancement Framework), Adobe forms, dialog programming, analiza ABAP logs/dumps,
  • doświadczenie programistyczne w modułach SAP - SD, FI, CO, MM, PP, WM, QM, EWM, TM, HCM, CRM,
  • znajomość Fiori, programowania SAP UI5, SAP ODATA i SAP WebIDE,
  • zaawansowane umiejętności debugowania ABAP w celu wsparcia szybkiego przetwarzania analiz i rozwiązywania problemów,
  • znajomość integracji SAP IDOC / ALE i EDI ,
  • programowanie obiektowe - nice to have,
  • doświadczenie w pracy w środowisku regulowanym (SOX, FDA itp.).
Oferta obejmuje:
  • wysoki techniczny poziom współpracowników,
  • międzynarodowe projekty,
  • możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy i onboardingowy,
  • umowę w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • system emerytalny,
  • kartę sportową.

Poziom stanowiska
Specjalista