P4 Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2019-11-28
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Analiza
angielski

Warszawa
Starszy Analityk w Dziale Kontrolingu OPEX CAPEX

Twoje zadania:

  • Bieżąca kontrola finansowa oraz realizacja budżetu jednego z Pionów Operacyjnych spółki
  • Aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz bieżącego wykorzystania budżetu
  • Ocena projektów inwestycyjnych oraz przygotowywanie opinii na potrzeby Zarządu
  • Planowanie i modelowanie finansowe oraz operacyjne
  • Wdrażanie nowych narzędzi Business Intelligence do raportowania i planowania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie na stanowisku analityka finansowego lub kontrolera
  • Wyróżniasz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstw, kontroli kosztów i nakładów inwestycyjnych
  • Posiadasz umiejętności budowania modeli finansowych
  • Biegle znasz MS Office (w szczególności MS Excel i MS Powerpoint)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (współpraca z anglojęzycznymi członkami Zarządu)
  • Znasz środowisko SAP lub SAS (dodatkowy atut)
  • Jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi oraz nastawioną na współpracę
  • Dociekliwość i terminowość są Twoimi mocnymi stronami
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
i stabilna praca
na dłużej
System premiowy powiązany z
Twoimi osobistymi wynikami
pracy
Różnorodne możliwości
rozwoju: szkolenia, projekty,
rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
i ubezpieczenie na życie
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista