Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-23
mazowieckie
BPO/SSC, Sprzedaż
Data aktualizacji: 2020-03-23 Aplikuj

Regionalny Kierownik Sprzedaży RX

mazowieckie35291_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej, produkująca wysokiej jakości leki i działająca w ponad 15 krajach na terenie Europy. Poszukujemy obecnie doświadczonego kandydata na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży na region województwa mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego oraz kujawsko-pomorskiego.
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju w dynamicznej organizacji oraz stabilnej pozycji rynkowej
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia
  • Duża samodzielność i możliwości kreacji
Opis stanowiska
  • Efektywne zarządzanie podległym terenem oraz pracą zespołu w celu maksymalizacji sprzedaży
  • Ustalanie celów dla podległego zespołu oraz utrzymywanie wysokiego poziomu zaangażowania i motywacji
  • Analiza rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Zarządzanie powierzonym budżetem
  • Monitorowanie i analiza danych sprzedażowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej na stanowisku Kierownika Regionalnego w Dziale RX
  • Silna orientacja na wynik
  • Umiejętność planowania i myślenia długofalowego
  • Innowacyjność w podejściu do zadań, również pod kątem trudnych sytuacji
  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu, rekrutacji

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców