Michael Page
Data aktualizacji: 2020-04-30
Księgowy M/K
Nr ref. 35687_MP_PL
Brzeg, opolskie
Księgowość, BPO/SSC

Brzeg35687_MP_PL

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa/ Księgowy. Praca w kilkuosobowym zespole, gdzie wybrany Kandydat będzie zajmował się księgowością w ujęciu holistycznym, współpracując z osobami z zespołu oraz managerem księgowości. Poszukiwany Kandydat/Kandydatka to osoba ambitna, precyzyjna, sumienna i chętna do pracy w branży produkcyjnej.
Oferujemy
  • Pakiet benefitów
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Dofinansowanie do posiłków
Opis stanowiska
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur kosztowych i przychodowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT PIT CIT
  • Księgowość środków trwałych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Ścisła współpraca z działem kontrolingu
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Wsparcie podczas kontroli i audytów
  • Kontrola i nadzór wydatków służbowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Mimimum 2 letnie doświadczenie w księgowości ( mile widziana znajomość branży produkcyjnej)
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa i ustawy o rachunkowości
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w grupie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista