Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-02-20
Workday Specialist/Analyst
Nr ref. 190859/5732
Gdańsk, pomorskie
IT, Analiza, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Atrakcyjne miejsce pracy w globalnym centrum usług biznesowych z siedzibą w Gdańsku.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • codzienne rozwiązywanie problemów w systemie ticketowym   w ramach pomocy technicznej usługi Workday - globalnie,
  • regularny kontakt z kluczowymi użytkownikami Workday na całym świecie w celu rozwiązywania zapytań związanych z systemem,
  • rozwiązywanie problemów i koordynowanie rozwiązywania problemów z zespołami operacyjnymi, w razie potrzeby eskalacja na inne poziomy,
  • analiza wymagań, tworzenie oraz wdrażanie ulepszeń związanych z systemem,
  • szkolenie użytkowników,
  • przestrzeganie zasad zarządzania danymi, wspieranie inicjatyw mających na celu zapewnienie jakości danych,
  • ciągły rozwój wiedzy w ramach obsługi Workday.
Wymagania:
  • praktyczne doświadczenie w pracy z Workday w module HCM (Talent, Compensation & Benefits, Time & Absence, Recruiting),
  • zrozumienie procesów HR,
  • doświadczenie w konfiguracji systemu (np. edycja procesów biznesowych lub EIB),
  • doświadczenie z raportowaniem w połączeniu z silnymi umiejętnościami analitycznymi,
  • umiejętność pracy z działamy IT,
  • chęć ciągłego doskonalenia procesów w połączeniu z podejściem do pracy zorientowanym na rozwiązania,
  • biegła znajomość języka angielskiego.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracowniczy fundusz socjalny,
  • darmowy parking (a dla osób dojeżdżających rowerem stojaki, prysznice i szafki),
  • możliwość rozwoju pasji i talentów w ramach sekcji sportowych (co tygodniowe zajęcia, m.in. tenis, squash i siatkówka) – firma chętnie angażuje się w eventy, takie jak: maratony, wyścigi rowerowe, zawody na wrotkach,
  • świeże owoce i warzywa w biurze,
  • zniżki na lunch (rabaty do 50%),
  • nagrody pieniężne za osiągnięcia i zaangażowanie w projekty dodatkowe,
  • możliwość udziału w projektach pracowniczych z 5 obszarów i realny wpływ na kształt kultury organizacyjnej,
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • system kafeteryjny (możliwość wykorzystania punktów na kartę MultiSport, vouchery z obszaru kultury, podróży i zajęć sportowych, a także kupony na zakupy w sklepach takich jak: Empik, Decathlon, Smyk, E-obuwie, Douglas, Kruk),
  • możliwość udziału w kursach językowych, do wyboru: angielski biznesowy, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański, holenderski, polski jako język obcy,
  • zniżki na zakupy w sklepie firmowym (do 50%),
  • możliwość wypożyczania produktów firmy.

Poziom stanowiska
Specjalista