Michael Page
Data aktualizacji: 2020-04-30
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Młodszy Kontroler Finansowy (międzynarodowa firma handlowa)

Warszawa35767_MP_PL

Naszym klientem jest duża spółka handlowa zlokalizowana na Mokotowie. Firma działa na całym świecie w kilku obszarach biznesowych oferując Klientom produkty rozpoznawalnych marek, a w Polsce obecna jest od ponad 30 lat. Spółka rozwija się głównie poprzez fuzje i przejęcia.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
Opis stanowiska
  • Udział w przygotowaniu rocznego budżetu wraz z analizą odchyleń
  • Okresowe prognozowanie finansowe
  • Sporządzanie analiz i raportów, m.in. sprzedaży, marży według kategorii produktów
  • Wydawanie rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Optymalizacja procesu raportowania
  • Raportowanie zarządcze przy współpracy z KF, przygotowanie prezentacji, również w języku angielskim
Profil kandydata
  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym/kontrolingowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną pracę w tym języku
  • Bardzo dobra znajomość Excel, doświadczenie w pracy na dużej ilości danych
  • Umiejętność wyciągania wniosków oraz formułowania rekomendacji
  • Mile widziane doświadczenie w projektach optymalizacyjnych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista