Michael Page
Data aktualizacji: 2019-11-19
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Junior Finance Specialist - Centrum Warszawy

Warszawa35737_MP_PL

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa organizacja z branży IT
Oferujemy
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prestiżowa lokalizacja biura - ścisłe Centrum
Opis stanowiska
  • Wsparcie Finance Managera w cyklicznych zamknięciach
  • Udział w przygotowywaniu rachunku wyników i innych danych na potrzeby sprawozdań
  • Przygotowywanie danych na potrzeby budżetowania i audytu
  • Współpraca z działem księgowym
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji finansowej
  • Analizy kosztów/przychodów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Administracja, Zarządzanie
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku/stażach (księgowość/finanse/analizy)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającego swobodną komunikację

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista