Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-05
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Warszawa35844_MP_PL

Dla naszego klienta - międzynarodowej spółki poszukujemy osoby na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego.
Oferujemy
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
Opis stanowiska
  • Księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych
  • Analiza i uzgodnienia kont, wyjaśnianie sald
  • Odpowiedzialność za przygotowanie płatności
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Udział w wewnętrznych projektach firmowych (wdrożenia systemów, kształtowanie procesów)
  • Księgowaniem faktur korygujących
  • Kontakt z klientami w sprawie brakujących dokumentów księgowych
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca /roku
Profil kandydata
  • 1 rok doświadczenia w finansach lub księgowości
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonała znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office, w tym Excel
  • Samodyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista