Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-26
Finance Business Manager - FMCG
Nr ref. 35892_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Warszawa35892_MP_PL

Nasz klient to polska firma, która powstała na początku lat 90-tych. Od początku swojej działalności firma wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Misją firmy jest szczególna dbałość o dostarczanie konsumentom żywności mającej najbardziej korzystny wpływ na zdrowie.
Oferujemy
  • Atrakcyjne i wymagające środowisko rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Opis stanowiska
  • Zarządzanie i rozwój istniejącego kilkuosobowego zespołu analityków i kontrolerów
  • Przygotowanie rekomendacji i wsparcie w opracowaniu strategicznych projektów komercyjnych
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Eksportu (Finance Business Partner)
  • Czynny udział w procesie planowania oraz udział w opracowywaniu celów sprzedażowych
  • Zarządzanie procesem budżetowania i prognozowania oraz zapewnienie efektywności tych procesów
  • Prezentowanie pełnych danych finansowych w zakresie rachunku zysków i strat (P&L) przed lokalnym i regionalnym Zarządem
  • Dostarczanie dokładnych danych finansowych osobom odpowiedzialnym za zarządzanie poszczególnymi liniami biznesowymi w celu bieżącego monitorowania efektywności biznesowej oraz umożliwienia właściwego reagowania
  • Zapewnianie odpowiedniej jakości i terminowości przygotowywanie analiz i raportów okresowych oraz ad hoc
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników sukcesu zdefiniowanych przez organizację
  • Optymalizowanie i automatyzacja narzędzi sprawozdawczości zarządczej oraz narzędzi kontrolingowych
  • Odpowiedzialność za jakość pracy zespołu i zgodność z obowiązującym regulacjami firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy i doradztwo w zakresie najlepszych praktyk z obszaru zarządzania finansami
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne, finansowe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym w firmie produkcyjnej - warunek konieczny
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów, prognoz oraz umiejętność właściwej interpretacji ich realizacji i odchyleń
  • Doświadczenie we współpracy z działami sprzedaży i marketingu na poziomie zarządzających rynkiem/regionem
  • Rozbudowana i praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Silne połączenie wiedzy technicznej oraz finansowej wraz z zorientowaniem na biznes
  • Umiejętności analitycznego myślenia, inicjowania zmian i współpracy z decydentami
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, silne umiejętności interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik