Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-26
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Business and Financial Controller

Warszawa35822_MP_PL

Naszym klientem jest spółka doradztwa strategicznego, świadcząca usługi na rzecz kilkunastu podmiotów reprezentujących różne branże.
Oferujemy
  • Bardzo atrakcyjne środowisko pracy
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Wpływ na podejmowane decyzje
  • Możliwość bardzo szerokiego rozwoju zawodowego
Opis stanowiska
  • Bezpośrednia współpraca z Partnerem w zakresie zarządzania ryzykiem, finansami w spółkach klienckich i wspierania podejmowania decyzji strategicznych i operacyjnych
  • Opracowanie i wdrożenie mapy ryzyk w spółkach klienckich oraz opracowanie systemu monitoringu ryzyk
  • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółek klienckich wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań w tym współpraca z ich Zarządami
  • Terminowe dostarczanie raportów na potrzeby Partnera oraz Zarządu w danej spółce
  • Prowadzenie modelu planowania średnio i długookresowego oraz analiz w zakresie kierunków rozwoju i możliwości ich finansowania
  • Prowadzenie analizy rentowności poszczególnych spółek klienckich a także inwestycji, analiza i ocena wniosków inwestycyjnych
  • Projektowanie i wdrażanie nowych procedur i narzędzi raportowych w zakresie kontrolingu
  • Pełnienie nadzoru nad realizacją najważniejszych projektów o znaczeniu strategicznym
  • Inicjowanie nowych projektów optymalizacyjnych
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
Profil kandydata
  • 5-7 lat doświadczenia zawodowego w finansach i kontrolingu
  • Sukcesy we wspieraniu strategicznego i operacyjnego rozwoju firmy - partner biznesowy biorący odpowiedzialność za działalność i wyniki
  • Doświadczenie w firmach zajmujących się realizacją projektów inwestycyjnych (np. retail, nieruchomości)
  • Doświadczenie z BIG4 bardzo mile widziane
  • ACCA/CIMA/CIA bardzo mile widziane
  • Umiejętność komunikacji i przekonywania do swoich racji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców