Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-12
Ksiegowa (branża farmaceutyczna)
Nr ref. 35935_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa35935_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej zlokalizowana w południowej części Warszawy.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
Opis stanowiska
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych,
  • Dokonywanie płatności, rozliczenia pracownicze,
  • Rozrachunki z kontrahentami, potwierdzanie sald kont,
  • Analiza i bieżąca kontrola zapisów księgowych,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT
  • Wsparcie w zakresie sprawozdawczości do GUS, NBP,
  • Bieżąca komunikacja, współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmowymi,
  • Aktywny udział w wewnętrznych projektach firmowych,
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse etc.
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w działach księgowych (preferowana firma międzynarodowa),
  • Bardzo dobra teoretyczna oraz poparta doświadczeniem praktycznym wiedza z zakresu rachunkowości i podatków (UoR),
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. B1
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista