Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-19
Specjalista ds. kadr (m/f)
Nr ref. 35965_MP_PL
śląskie
Księgowość, BPO/SSC

35965_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna z siedzibą na Śląsku. Ze względu na zmiany zachodzące w dziale personalnym poszukujemy specjalisty ds. kadr, który poszukuje nowego środowiska i ciekawych wyzwań.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Opiekę medyczną
Opis stanowiska
  • Będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę kadrową pracowników,
  • Samodzielnie będziesz dbał o procesy administracyjne i teczki pracownicze,
  • Będziesz odpowiadał za terminowość badań lekarskich czy szkoleń BHP
  • Dodatkowo na Twoich barkach będzie przygotowywanie umów czy wystawianie zaświadczeń,
  • Przygotowywanie raportów bądź zestawień na potrzeby managera czy zarządu,
  • Obługiwanie systemów kadrowych
Profil kandydata
  • Posiadasz przynajmniej dwa lata doświadczenia w analogicznej roli,
  • Prawo pracy nie ma przed Tobą żadnych tajemnic,
  • Jesteś zorganizowany i lubisz pracę, która wymaga skrupulatności i dokładności
  • Sprawnie posługujesz się programami z pakietu MS Office (szczególnie Excel) oraz programem E-nova,
  • Potrzebny Ci jeszcze będzie język angielski na poziomie średniozaawansowanym (B1).

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista