mFinanse S.A.
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Kontroling, Analiza
angielski

Od nas dostaniesz:

Wsparcie
doświadczonego
zespołu
Udział w
wewnętrznych
projektach firmy
Zatrudnienie
w oparciu
o własną
działalność
gospodarczą
Niezbędne
narzędzia pracy
Prywatną opiekę
medyczną
Kartę
multisport
Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: C_O_11.19

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Compliance lub kontroli wewnętrznej
  • znajomość przepisów prawa z zakresu pośrednictwa finansowego, Prawa Bankowego i RODO
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Twoje zadania:

  • prowadzenie procesów identyfikowania, analizy i oceny ryzyka braku zgodności
  • realizacja zadań wynikających z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu
  • interpretacja przepisów, opiniowanie, przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentów wewnętrznych Spółki
  • sporządzanie raportów Compliance
  • szkolenie pracowników
  • udział w rozpatrywaniu reklamacji

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub na umowę o pracę.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office