Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-14
Kontroler Finansowy M/K
Nr ref. 35983_MP_PL
Oława, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC

Oława35983_MP_PL

Nasz Klient poświęca dużo uwagi, na rekrutację doświadczonych i chętnych do nauki osób. Dzięki temu finanse w spółce prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, umożliwiając rozwój najmocniejszych stron pracowników, jednocześnie udzielając wsparcia w tych trudniejszych aspektach, związanych z wiedzą merytoryczną- zgodnie z polityką funkcjonowania firmy. Wszelkie zmiany i optymalizacje wdrażane są rozważnie i umiejętnie, co skutkuje poczuciem ogromnej stabilizacji i rozwoju swoich umiejętności. Osoby, które są nastawione na podejmowanie nowych wyzwań, chętne do pogłębiania swojej wiedzy z zakresu finansów, oraz chętne do współpracy z inspirującymi ludźmi - zachęcamy do aplikacji.
Oferujemy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet multisport i ubezpieczenie medyczne
Opis stanowiska
  • Udział w procesie budżetowania i forecast'owania
  • Analiza odchyleń od budżetu
  • Tworzenie raportów ad hoc na potrzeby spółki
  • Udział w ciekawych projektach optymalizacji finansowych
  • Analiza najważniejszych wskaźników finansowych wraz z rekomendacją dalszych działań
  • Praca z systemami ERP
Profil kandydata
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do nauki i pracy zespołowej

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista