Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-05-13
Analityk Biznesowo - Systemowy
Nr ref. 190936/5802
Warszawa, mazowieckie
IT, Analiza

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy dystrybuującej specjalistyczny sprzęt medyczny poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowo - Systemowego, którego aspiracją jest rozwój w kierunku Project Managera.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • praca w roli wychodzącego naprzeciw wyzwaniom partnera biznesowego,
  • ścisła współpraca z partnerami biznesowymi w celu zebrania wymagań, ich analizy, tłumaczenia i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • przeprowadzenie procesu zmiany od definicji potrzeb do wdrożenia do odbioru zmiany przez użytkowników systemu,
  • współpraca z zewnętrznymi zespołami technicznymi w celu zapewnienia, że projekty są realizowane w określonych wcześniej ramach czasowych oraz budżetowych,
  • czuwanie nad wprowadzanymi w oprogramowaniu zmianami wynikającymi z nowo pojawiających się oczekiwań biznesu,
  • analiza przyczyn powstawania błędów oraz uzgadnianie sposobów ich eliminacji przy współpracy z dostawcami,
  • zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych w rozwiązywaniu pojawiających się trudności,
  • sporządzanie raportów z wykorzystaniem PowerBI / Click View / Tableau,
  • przygotowywanie podstawowych analiz danych,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla aplikacji i systemów.
Wymagania:

  • ponad 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analityczne, zdolność przewodzenia w rozwiązywaniu problemów dotyczących projektów i wsparcia,
  • umiejętność budowania relacji na wszystkich poziomach organizacji,
  • doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji,
  • umiejętność odnajdywania się w pracach zarówno technicznych, jak i biznesowych,
  • znajomość notacji UML i BPMN,
  • budowanie relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w zgranym, wspierającym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do nauki języka angielskiego i niemieckiego na platformie językowej
  • atrakcyjny pakiet kafeteryjny (w tym Multisport)
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji,
  • realizację ambitnych wyzwań oraz projektów wynikających z rozwoju firmy,
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji w szybko rozwijającej się firmie i branży.