Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-02-29
Księgowy/-a w dziale GL/RtR
Nr ref. 190946/5804
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum finansowo-księgowego w Warszawie, poszukujemy specjalistów ds. księgowości w ramach zespołu GL.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • kontrola nad rozliczeniami bankowymi oraz nierozliczonymi transakcjami,
  • przegląd bilansu,
  • księgowanie wynagrodzeń, rozliczeń międzyokresowych i rezerw,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz raportowaniem,
  • uzgodnienia bilansowe,
  • rozwiązywanie wszelkich nieścisłości związanych z uzgodnieniami,
  • przygotowanie wewnętrznych procedur księgowych i sprawozdawczych oraz instrukcji,
  • udział w projektach usprawniających.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze GL/RtR,
  • kierunkowe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)
  • płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w procesie tranzycji będzie dużym atutem,
  • wysoka komunikatywność,
  • biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office,
  • elastyczność w działaniu,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • wysokie umiejętności organizacji czasu pracy.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje języków obcych i inne).