Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-24
Specjalista ds. controllingu m/k
Nr ref. 36209_MP_PL
Bielany Wrocławskie
Kontroling, BPO/SSC

Bielany Wrocławskie36209_MP_PL

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby, która będzie pełnić obowiązki kontrolera finansowego. Jest to idealna okazja dla junior kontrolerów, do pogłębiania swoich umiejętności w obszarze finansów. Osoba zatrudniona na stanowisku, będzie ściśle współpracować z kontrolerami finansowymi.
Oferujemy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Opis stanowiska
  • Wsparcie przy procesie budżetowania
  • Współtworzenie cyklicznych raportów finansowych
  • Udział w procesach optymalizacji finansowych
  • Pomoc w procesie zamykania miesiąca
  • Praca w j. angielskim
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Min. Roczne doświadczenie w obszarze finansów (księgowości, audycie, kontrolingu)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Proaktywność i chęć do nauki
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista