Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-14
Asystent Dyrektora (m/f)
Nr ref. 35066_MP_PL
Tychy, śląskie
BPO/SSC, Administracja

Tychy35066_MP_PL

Naszym klientem jest firma firma produkcyjna ulokowana w Tychach. Poszukujemy osoby o bardzo wysokich umiejętnościach interpersonalnych i organizacyjnych z nienaganną prezencją biznesową, która potrafi reagować „w locie" na zmieniające się okoliczności i dobrze radzi sobie z zarządzaniem kilkoma zadaniami w jednym czasie.
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w samodzielnej roli w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet benefitów socjalnych
Opis stanowiska
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Dyrektorem i pozostałymi jednostkami organizacji,
  • Koordynacja obiegu dokumentów i nadzór nad ich terminowym dostarczeniem,
  • Organizacja oraz wsparcie w obsłudze spotkań biznesowych (w tym spotkania i podróże międzynarodowe),
  • Przygotowywanie pism i dokumentów na potrzeby Dyrektora,
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i we współpracy z wyższą kadrą menadżerską,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2),
  • Znajomość pakietu Office
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Nienaganna kultura osobista.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor