IBM BTO Business Consulting Services
Data aktualizacji: 2020-05-19
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Human Resources
angielski
Praktykant/Praktykantka w Dziale Rekrutacji

IBM BTO BCS to jedna z wiodących międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie   wspierania procesów biznesowych. Centrum finansowo-księgowe w Krakowie oferuje klientom   unikalne rozwiązania, wiedzę i wieloletnie doświadczenie, kierując się zaufaniem i odpowiedzialnością we wszystkich działaniach. W strategię firmy wpisane są rozwój i dbałość o   pracowników, ponieważ potencjał ludzki jest naszym najważniejszym zasobem

Miejsce pracy: Poland, Kraków, ul. Armii Krajowej 18

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć zdobycia doświadczenia w zakresie rekrutacji oraz administracji HR
  • Dyspozycyjność minimum 20h tygodniowo
  • Status studenta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS OFFICE

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych (redagowanie ogłoszeń , wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami, procesowanie kandydtaów w systemie, umawianie spotkań rekrutacyjnych)
  • Wsparcie administracyjne członków zespołu
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji

Oferujemy:

  • Trzy miesięczne, bezpłatne praktyki
  • Udział w 2 szkoleniach : np.: obsługa klienta, podstawy excel itp.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale personalnym  w środowisku międzynarodowym
  • Rozwój kompetencji miękkich w obszarze HR
  • Praca w bardzo miłym, doświadczonym zespole
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office