Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-10
Pruszków, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Kontroler Finansowy Produkcji (m/f)

Pruszków36376_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka produkcyjna, mieszcząca się kilka kilometrów na zachód od Warszawy
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Analiza poszczególnych procesów produkcyjnych
  • Analiza wydajności procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym
  • Przygotowanie budżetu produkcyjnego
  • Ustalanie cen ewidencyjnych (standard costing), sporządzanie analiz odchyleń, rekomendacje
  • Optymalizacja kosztów produkcji
  • Analiza i kontrola stanów magazynów, zapewnienie ciągłości operacyjnej zakładu
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu
  • Kalkulacja opłacalności inwestycji produkcyjnych (NPV, IRR)
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu Microsoft Dynamics AX
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Sumienność, zaangażowanie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista