Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-02-17
Inżynier Automatyk
Nr ref. 190996/5891
Siemianowice Śląskie, śląskie
IT, Project Management

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Inżyniera Automatyka z doświadczeniem w projektach uruchomień.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:
  • analiza istniejących rozwiązań automatyzujących proces produkcyjny,
  • identyfikowanie procesów i obszarów możliwych do zautomatyzowania,
  • programowanie sterowników PLC,
  • planowanie i realizacja działań związanych z projektowaniem automatyzacji procesów technologicznych zgodnie z obowiązującymi normami,
  • analiza i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi trendami w motoryzacji,
  • współpraca ze specjalistami przy projektowaniu najlepszych rozwiązań automatyzujących procesy,
  • tworzenie, testowanie i implementowanie narzędzi robotyzujących istniejące procesy produkcyjne,
  • monitorowanie planu dostaw środków produkcji,
  • wsparcie procesów zakupów narzędzi i modyfikacji narzędzi dla procesów automatyzacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie: minimum rok na podobnym stanowisku,
  • j. angielski – co najmniej dobry w mowie i piśmie,
  • znajomość automatyzacji procesów produkcyjnych,
  • znajomość mechaniki oraz rysunku technicznego,
  • umiejętność programowania paneli HMI oraz SCADA będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office, SolidWorks i Fluid Draw,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • ambitne projekty i pracę w zespole specjalistów z różnych specjalizacji,
  • szkolenia i możliwość rozwoju,
  • możliwość ubezpieczenia zbiorowego,
  • kartę multisport,
  • prywatną opiekę zdrowotną.