Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-08
Automatyk - Programista PLC
Nr ref. 36450_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
IT, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Warszawa36450_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada dwa zakłady produkcyjne w Warszawie i okolicy. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce i na świecie. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania.
Oferujemy
  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata
Opis stanowiska
  • Opracowywanie koncepcji sterowania PLC dla maszyn i urządzeń;
  • Samodzielne pisanie programów PLC;
  • Przeprowadzanie symulacji oraz testów funkcyjnych;
  • Współpraca z Konstruktorami mechanicznymi i elektrycznymi;
  • Uczestniczenie w uruchamianiu projektów technicznych
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne - preferencyjnie Automatyka i Robotyka
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, mechatroniki
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Komunikatywność, zdolności przywódcze oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista