Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-19
Kraków, małopolskie
Human Resources, Obsługa klienta, Administracja
angielski, francuski, włoski

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
HR support in administration department with French or Italian
Miejsce pracy: Kraków
6-26-48275

Zakres obowiązków:

  • international well-known company, we are looking for candidates who would like to take a position of HR support in administration department with French or Italian.
  • You will be responsible for:
  • Solving employees issues related to HR processes via phone, email, web chat
  • Providing guidance to employees on HR system
  • Supporting other team members
  • Taking care of high standards of customer service

Wymagania:

  • Excellent written and oral skills of French or Italian
  • Fluent English is a must
  • Experience in customer care within international environment will be an advantage
  • Positive, enthusiastic and proactive
  • Interpersonal and team building skills

Korzyści:

  • Private medical care
  • Multisport card
  • Vouchers
  • Great atmosphere

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista